Hakkımızda

1994 yılında yolculuğuna başlayan EnSmart Teknoloji, kaliteli hizmet anlayışı ile lider teknoloji firmaları arasında yerini aldı. Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği projelerle hem Türkiye hem de dünya çapında saygın bir konum edinmeyi başardı. Modern, yenilikçi ve global bir şirket olma hedefiyle ilerleyişini sürdürürken, alanında uzman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır. İleri teknoloji, geniş bilgi birikimi ve yenilikçi anlayış! EnSmart Teknoloji, Türkiye’de ilk LED tv ve akıllı telefon üretimini gerçekleştirmiştir. Mühendislik ve ileri teknoloji alanındaki deneyimlerini pek çok başarılı projeye imza atarak taçlandırmıştır. Küresel ölçekte geniş bilgi birikimine sahip profesyonel ekibiyle sınırsız hizmet anlayışı sunmaktadır. Daima en iyi mottosu ile güncel teknolojilerin yakın takipçisi olmaktadır. Çalışanlarının ve ülkesinin mutluluğunu temel öncelik kabul eden EnSmart Teknoloji, kararlı ve azimli olmanın tüm ekibe ve iş sürecine değer kattığına inanmaktadır. Nitelikli ve memnuniyet odaklı iş bilincini korurken, başarı rotasındaki yolculuğunu aralıksız olarak sürdürmektedir.

"daima en iyi"

Hızlı gelişen teknoloji dünyasında inandığımız ilkeler, dürüstlük, güven ve kalite unsurlarını benimseyerek iş ortaklarımıza kazançlı çözümler üretiyor ve kalite yönetim sistemine bağlı kalarak üretimini gerçekleştirdiğimiz teknolojik ürünlerimizle rekabet gücümüzü arttırarak, teknoloji ve mühendislik alanında tüm dünyaya artı değer katmaya devam ediyoruz.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ulusal ve uluslararası platformlarda tercih edilen güvenilir lider bir firma olmaktır. Bu uğurda yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz öncü girişimlerimizle dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışırız.

Vizyon

Müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri, dürüstlük ve güven ilkesinden ödün vermeden, en yüksek kalitede ve hızda temin ederek güçlü ARGE yapımız ve inovatif çözümlerimizle müşterilerimize her zaman güler yüzlü hizmet sunmak vazgeçilmez değerimizdir.